Людина – створіння магічне

ljud.2

Людина – створіння магічне, з цим не погодиться лише той, хто не вірить в себе, хто ніколи не дивився в небо милуючись величчю Сонця та безкінечністю Неба. Поринувши в красу Всесвіту ви самі стаєте його окрасою. Наші Предки говорили, що коли людина досягає досконалості в цьому світі, вона іде в небо і стає Зорею. Звісно, у кожного шлях до цієї Зорі свій, але бачити цей шлях і не кружляти довкола нього, а йти ним, допомагають знання наших славних предків. Ми спробуємо донести до вас, наскільки це можливо, ту інформацію, яка допоможе повірити вам у свою магічність. Час взяти долю у свої руки, не лякайтесь, Боги завжди стануть у допомозі. Адже вони самі зацікавленні, щоби їх земні нащадки, були досконалі.
Отже, сміливіше відкривайте двері у Всесвіт, насправді він дуже чарівний!!!

Духовність людини твориться вже з моменту народження. Володіючи усією інформацією світу, людина користується нею підсвідомо, особливо в екстремальних ситуаціях. В попередніх публікаціях ми говорили про здійснення бажання, сьогодні не менш важлива тема – медитація. Для тих, хто давно медитує, позитиви цієї вправи добре відомі. Але я хочу звернутись до тих, хто чув, але не користувався. Та лише на перший погляд не користувався. У повсякденному житті, стани медитації ми переживаємо часто, просто не розуміємо цього. Згадаймо з яким щастям сидить на березі річки рибалка. І не суть в кількості риби, годинами дивитись на поплавок для нього велика насолода. Ось вам і медитація. А шофер-дальнобійник – мистецтво водія відпрацьоване до автоматизму, запитайте, чому він любить дорогу? Мабуть кожен з них може розповісти не одну оповідь, де перебуваючи у задумі (медитації) вірно зреагував на непередбачувану на дорозі ситуацію. Скажете, тому що професіонал, не тільки. Що ж це таке – медитація? Людський розум як великий комп’ютер, з масою унікальних програм та можливостей. Просипаючись ранком, ми включаємо його, і протягом дня використовуємо як калькулятор. А він маючи велику потугу, хапається за будь яку інформацію, яку отримує через органи тіла: очі, слух, дотик, нюх, смак і так далі. Крізь нашу свідомість проходить лише кілька процентів цієї інформації. Тобто, коли наприклад, вам людина не сподобалась, а ви не знаєте чому, оце і є результат вже отриманих даних вашого мозку. Усе це він опрацьовує поза нашим усвідомленням, видаючи нам лише результат. І цими результатами ми і користуємось, складаючи так звану свою думку – вашу, але не до кінця усвідомлену. Мозок не може не працювати, спробуйте не думати кілька хвилин. Для непідготовленої людини кілька секунд і думки наче вітер влітають у свідомість затягуючи за собою. Що ж таке медитація і для чого вона, запитаєте ви? Медитація – це стан Нави або “недумання”. Зупинивши жувальний рефлекс мозку, ви напряму виходити в своє безсвідоме.
Що це вам дає ?
1. Ви очищаєте свій мозок, (в хаті ж прибираєте, аби сміття не заважало насолоджуватись чистотою).
2. Можете отримувати інформацію в чистому вигляді, і вже свідомо користуватись нею.
3. Програмувати себе на досягнення бажаного.
4. Творити своє здоров’я.
5. Просто насолоджуватись спокоєм та гармонією.

Той хто практикує часто медитацію назве набагато більше пунктів, і вірно це, тому, що медитація це скарб і ключ до нашої досконалості.

Після вірної медитації, можуть відбуватись непередбачувані процеси. Тіло вивільняє нагромаджені протягом усього життя стреси. Викидаючи з підсвідомості негатив ви позбуваєтись хвороб. За допомогою медитації ми можемо підключити безкінечний потенціал імунної системи організму. Медитуючи ви даєте можливість душі лікувати тіло. Але щоби це сталося, потрібно працювати над своєю свідомістю. Механізм медитиції такий: людський мозок є електрохімічним органом, в активному стані він випрацьовує до 10 ватт електроенергії. Ця електрична активність проявляється у вигляді мозгових хвиль, яких є чотири типи. Активний мозок генерує бета-хвилі – найшвидкіші коливання з невеликою амплітудою. Частота їх знаходиться в діапазоні 15-40Гц. Людина, яка промовляє промову на людях, або ведучий теле-шоу при виконанні своєї роботи знаходиться в стані бета. Для більшості людей цей стан вважається нормальним повсякденним робочим станом. Та в ньому не може виникнути натхнення або осяяння. Наступна категорія хвиль – альфа, амплітуда їх більша, а частота складає 9-14 Гц. У цьому стані знаходиться людина, яка закінчила справу і сіла відпочити. Як правило частково у ньому перебуває людина яка медитує. Третя категорія – тета-хвилі. Їх амплітуда ще більша, а частота складає 5-8 Гц. Це стан коли ви вирішили відпочити і вже майже засинаєте. Якщо медитуючи непомітили як пролетів час, то це завдяки перебуванні саме на цих хвилях. Саме у цьому стані, коли ваші дії стають до межі автоматизовані і не потребують контролю з боку, бриття, наприклад, відбувається формування нових ідей легко, без участі внутрішнього цензора. І останній стан – дельта, з максимальною амплітудою і частотою 0,5-4 Гц. Частота не може опуститись до нуля, тому, що це означало би смерть. Глибокий сон без сновидінь характеризується частотою 2-3 Гц.

Для медитації важливі стани мозку тета і альфа хвиль. Завдяки їм встановлюється рівновага між лівим та правим півкулями. Таке врівноваження дозволяє свідомості на пряму отримувати інформацію та використовувати усі можливості і вашого мозку-коип’ютеру і Всесвіту. Це робота на найбільшому інтелектуальному рівні. Ще один ефект який при цьому відбувається в режимі альфа-тета хвиль – це механізм рефлекторної саморегуляції біологічної системи. Суть полягає в тому, що при певних умовах будь-яка система, яка надана сама собі, прагне до стану найменшого збудження частин, які складають цю систему. По відношенні до роботи мозку, амплітуда збільшується, частота зменшується, при цьому зростає степінь впорядкованості і відбувається саморегуляція.

Отже, сядьте зручно, основна умова сидячої медитації – ненапружений прямий хребет, спочатку ця позиція може викликати незручності, тоді підкладіть під сідниці подушку і знайдіть такий стан де буде максимум зручності. Подумайте про те, що вам зараз терміново потрібно кудись йти. Поставивши перед собою ціль, відчуваєте як тіло напружилось і приготувалось рухатись. Будь-яка думка створює супроводжуючі імпульси, шуми. Багато цілей, проблем – відповідно багато шуму. Тепер подумайте, що вам нікуди не потрібно йти, що ви вільні і в цю хвилину можете робити, що завгодно. Якщо ви чесно повірите в це, то відразу розслабитеся. Це називається – зупинка. Ви зупинились, значить можете займатись медитацією.

Таємниці свідомості
Кожна людина з’єднана з іншими, через первину порожнечу – Див. Яку деякі традиції називають ефіром. Кожна думка підхвачується ефіром і підтримується у постійному русі на довжині хвилі, відповідній енергії з якою вона була створена. Ці хвилі вічно знаходяться у Дивові. Саме вони і є джерелом раптового виникнення незнайомої думки у вас в голові. Друге джерело – прямий і негайний контакт через ефір з мозком, який послав цю думку. Вчені виявили одну цікавинку, що інколи мозок однієї людини ледве зустрівшись з мозком іншої вступає з нею в конфлікт, в той час як з іншими виникає близькість, а то й кохання.

Це результат того, що два мозки опиняються настільки близько, що між ними виникає хімічна реакція яка приємно чи неприємно діє на носія такого мозку. Чим ближчі у гармонійності такі розуми тим кращий і приємніший контакт між ними відбувається. Протягом процесу спілкування відбувається на лаштування електронів одного мозку на електрони другого і створюється так зване поле, яке у собі об’єднує ці два розуми створюючи – “Надрозум”. Цей надрозум виникає внаслідок об’єднання двох, а то й більше розумів які знаходяться на приближеному рівні гармонійного розвитку та задіяні в одні системі і напрямку розумової діяльності (наприклад релігії). Саме належність до різних енергетичних систем-надрозумів (світоглядів, теорій, релігій) часто не дає можливості людям порозумітись між собою.

Цей надрозум може використовуватись як одним, так і всіма задіяними мозками. Окрім того колективна задіяність людей у спільному надрозумі створює силу у сотні раз більшу чим сила кожного по окремості. Надрозум існує до тих пір, поки між його хранителями (творцями) зберігаються дружні стосунки. Після розпаду такої дружби зникає і сам надрозум, не залишаючи слідів за собою. Візьмемо для прикладу сімейні стосунки, у перші два – три роки подружнього життя між парою часто відбуваються бурхливі конфлікти, багато вчених схильні вважати, що такі стосунки виникають внаслідок прилаштування електронів та вібрації одного мозку до електронів та вібрацій іншого.

При першій зустрічі як правило ці електрони не налаштовані ні вороже ні дружньо, лише після взаємодії розпочинається процес реагування. І якщо електрони та хвилі надто різні такі люди розходяться із відчуттям “не своєї тарілки”, особливо коли вони потрапляють у діапазон дії чужого надрозуму. Саме тому потрапивши в новий колектив, новачок перший час прилаштовується до колективного поля і вписується або ні в нього, залежно від тих електронів та хвиль які випромінює його мозок. Створення надрозуму дає можливість використовувати та обробляти інформацію іншими мозками, які мають свої відмінні системи мислення та доступу цієї інформації. Часто цей процес називають мозковим штурмом. Коли кілька людей обговорюють одну проблему і народжують істину.

*

Сім’я яка створила такий надрозум з усіх своїх членів є не тонучим кораблем у життєвому морі. Дитина такої системи може вільно користуватись розумом батьків та дідусів. Вірно побудований надрозум Роду, дає дуже великі можливості усім членам цього Роду. Приклад – незламність народів які зберегли свої етнічні релігії (китайці, японці, євреї). Українці-русичі вже тисячу років спокутують вину (страждаючи і немаючу справжньої держави) за те що відсторонилися від свого коріння і Рідної Віри. Ми просто не можемо перемогти у боротьбі за виживання не маючи власного надрозуму Роду. На що здатне тіло, коли кожна рука-нога працює лише на себе?

Зверніть увагу що сьогоднішні вдалі бізнесмени і політики це переважно ті які мають добру родину (сімейний надрозум) а ще краще є частиною якоїсь мобільної спільноти – родини, клану, нації. Тому якщо хочете досягнути успіху у свої справі знайдіть собі справді вірних друзів (родичів, побратимів, однодумців) які щиро розділяють вашу мету і будуть віддавати разом з вами усі сили для “справи”. Це “ядро” може виступити основою підприємства, партії чи держави і вперед! Тому “чужородні” люди усіма правдами і неправдами намагаються очолювати кожний новий напрямок щоб у потрібний момент розвалити його “ядро”.

*

Сьогодні Україна у кризі і якщо кожний свідомий українець на своєму рівні не створить такий надрозум, а разом вони не будуть об’єднані єдиною і багатопроявною Вірою, ми вимремо як динозаври. Спати чи не спати, вижити чи вмерти вибір за вами. Та якщо ви вирішили жити і боротися, вам потрібні знання отже, шукайте осередки Рідної Православної Віри і Характерного козацтва і разом ми переможемо!

Джерело – Характерне козацтво

.

поділитися

Share to Google Plus
Останні матеріали:
2leep.com

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.

Всі права застережено 2009-2012 © Світанкові роси