Наше волосся

1kosi1

Сучасна наука «геніально» визначила, що волосся людини є залишками шерсті мавп, частково зниклої в процесі еволюційного розвитку наших прабатьків. Не знаючи функціонального призначення волосся, не розуміючи значення шерсті для мавп та інших представників тваринного світу, людство відноситься до волосся як до декоративного додатку до організму. Тривалий досвід людства, накопичені знання про волосся і відношення до них, відкинуті на догоду божевільної теорії про походження людини і це послужило причиною несерйозного ставлення до найважливішої складової частини організму.

Стрижемо, голимо і пересаджуємо. Заплітаємо і обезбарвлюємо, прикрашаємо і прикриваємо. Миємо, паримо, сушимо. Носимо різноманітну форму зачісок і знищуємо волосся на окремих ділянках тіла. Нерозуміючи найпростіших істин щодо діяльності власного організму, людина перетворює своє життя у безперервну боротьбу з хворобами. Вона свідомо губить своє єство і усвідомлено скорочує термін життя.

Волосся відноситься до витоку з тіла, це виділення внутрішньої енергії, що утворюється в результаті життєдіяльності організму. Відсутність потового поля на поверхні голови в місці зростання волосся, визначає необхідність їх тривалого збереження. Піт висихає, змивається гігієнічними процедурами, знову з’являється і створює зовнішнє біополе – душу з конфігурацією, котра постіно змінюється. Енергія, що породжується емоціями, думками і діями, зобов’язана формувати інформаційні енергопольові структури поза тілом людини. Піт формує зовнішнє біополе людини, волосся доповнює цілісність біополя в місцях відсутності потових полів. Кожне потове поле і ділянка біополя безпосередньо пов’язані з діяльністю конкретних органів.
Отже, енергія, перетворена у волосся, є результатом діяльності мозку , котрий зафіксований у матеріальній структурі. Існує необхідність для людини у збереженні інформації про діяльність мозку на протязі тривалого часу. Накопичувальна інформація про роботу мозку і діяльності всього організму, є пам’ять. На відміну від пам’яті свідомості, волосся є пам’яттю підсвідомості, яка не контролюється свідомістю і з неї неможливо витягнути інформацію за бажанням власника волосся. Кожна частина головного мозку людини вивчена в достатній мірі і науці відомі функції будь-якої складової в масштабі часток міліметра.

Енергія, котра виділяється внаслідок діяльності мозку, фіксує кожну дію, будь-яку думку, всі бажання і мрії, що в сукупності є життям. Волосся розташоване безпосередньо над частинами головного мозку, фіксують всі зміни діяльності цієї ділянки. Інформація, яка не потребує збереження, шкідлива для людини, трансформується в лупу. Лупа демонструє діяльність мозку з позиції якості і характеризує конкретної людини.

Кожна волосина необхідна організму до його природного випадання. Штучне видалення волосся знищує необхідну інформацію і завдає шкоди організму. Існує зміна забарвлення волосся самим організмом. Найбільш характерною зміною є прояв сивини у штучному вираженні, пасмами, ділянками великих розмірів. Існує кілька причин появи сивого волосся. Одна сива волосина може свідчити про стирання пам’яті про конкретний вид діяльності. Ця інформація може зашкодити людині, і вона знищується з пам’яті. Можливий викид величезної енергії при стресовій, екстремальній ситуації. Енергія великої потужності здатна знищити не тільки відомості про події, але й знищити клітини головного мозку, спалити їх.
Волосся має певний обсяг і енергоємність розрахованих на конденсацію певних параметрів енергії, що надходить. Перевищення потужності призводить до виведення з ладу «конденсатора». Наочно і доказово явище виникнення пасом сивини у дітей при переляку або потрапляння в найскладніші ситуації. Прийнято вважати, що наявність сивини свідчить про мудрість володаря. Це факт, який вказує на достатність свідомості для свідомої діяльності. Свідома діяльність може бути примітивною і високоінтелектуальною, і мудрість двірника та вченого відрізняються професійною спрямованістю. Сивина може бути свідченням склерозу або маразму при відмиранні клітин, ділянок головного мозку. У цьому разі, зростання сивого волосся фіксує діяльність мозку, котра не вимагає фіксації у пам’яті – у волоссі.
Швидкість росту волосся – є ознака достатку або недоліку вражень та інтенсивність розумової діяльності. Знаходження людини у в’язниці, лікарні, монастирі, сповільнює ріст волосся. Механізм вилучення відомостей з пам’яті, що міститься у волоссі, простий і доступний для сучасної біофізики. Існують методики отримання інформації з обстриженого волосся, хоча важливіше знати механізм зворотного зв’язку для живого організму.

У залежності від кольору волосся, сприйняття зовнішньої енергії є різним. Відрізняється і сигнал у мозок. Внутрішній склад волосся впливає і формує сигнал. Колір вказує на необхідність в управлінні людиною ззовні за допомогою підсвідомості. Свідомість, що визначається рівнем розвитку не завжди здатне управляти поведінкою людини. Зворотній ефект енергетичного впливу повертає в мозок інформацію про необхідні дії в конкретній ситуації. Найсуворіша закономірність сонячної активності дозволяє використовувати пам’ять, розташовану у волоссі для безпомилкової діяльності на основі попереднього досвіду. Активізація мозку спонукає до дій організм і людину як особистість.
Штучна зміна кольору волосся означає отримання енергії ззовні, котра зовсім не є відповідною до ситуації, що викликає неадекватну реакцію організму. Відношення до волосся у чоловіка і жінки має бути універсальним в плані гігієнічних вимог, але різним за багатьма позиціями. Відмінності внутрішнього біополя голови, диктує відмінності значеня волосся в житті.

*Жінка не повинна стригти волосся, стрижка шкідлива організму в плані розумової діяльності. Жінка, при прийнятті рішень, керується пам’яттю і вмістом свідомості. Результат діяльності мозку однозначний, рішення не піддається сумніву і дії жінок цілеспрямовані і безкомпромісні. Жінка практично не лисіє, що підтверджує необхідність збереження волосся. На Русі, довжина волосся у дівчини була ознакою розуму і вміння, це якісна характеристика. Дівчата і дівчата були зобов’язані заплітати волосся в дві коси. Заміжня жінка – в одну.
Початок статевого життя змінює внутрішнє біополе-душу, отже, волосся концентрується для певної поведінки. Множинність кісок у жінок сходу і народів Африки, обумовлена характером їх поведінки в суспільстві і в сім’ї. Концентрація волосся з необхідних ділянок позбавляла жінок вільнодумства і прищеплювала покірність. У стародавні часи, жінок-невільниць обривали наголо, і місяць утримували окремо, без будь-якої можливості спілкування. З відрослим в неволі волоссям, з відповідною пам’яттю була забезпечена покірність. Заборона для жінок перебувати в храмі з непокритою головою з’явився внаслідок можливості осквернення храму та присутньою інформацією котра міститься в пам’яті – волоссі. В ісламі пішли далі, що вірно теоретично і корисно практично. Іслам забороняє жінкам відкривати для огляду будь-яку частину тіла поза власного будинку, забороняє відвідувати мечеть разом з чоловіками. Однакова заборона в християнстві та ісламі про неможливість для жінок вчити і висловлювати публічно свою думку з приводу змісту релігійних першоджерел. Заборона вказує на інший спосіб мислення і помилковість результатів цього процесу у жінок. Релігії рекомендують слухати чоловічі слова, мислення чоловіків найбільш прогресивно. Утримання волосся в чистоті, розчісування, сприяють сприйняттю ними необхідної енергії. Слово «волосся», раніше писалося «волось», що означало при дешифруванні – в простір вище осі.

Це визначення відповідає реальності і вказує напрямок, з якого отримується енергія управління у простір голови. При отриманні волоссям енергії зсередини і ззовні, волосся може ворушитися. Воно здатне навіть встати дибки, що випробовували на собі люди, які потрапляли в катастрофічні ситуації. Можна «покопатися в пам’яті», збуджуючи рукою волосся.
Чоловіча частина людства мислить по іншій схемі отримання результату в процесі діяльності головного мозку. Окремі результати аналізуються, і компромісне рішення надходить до свідомості для його подільшого виконання. Наявність варіантів визначає обережність, нерішучість, сумніви. Переконаність, котра присутня у жінок відсутня у чоловіків, але відсоток вибору правильного рішення у чоловіків на порядки вищі, аніж у жінок. Чоловіки завжди недбало ставилися до волосся внаслідок відсутності необхідності керуватися тільки пам’яттю. Абстрактно-аналітичне мислення використовує знання, що містяться у свідомості, без залучення життєвого досвіду сконцентрованого в пам’яті – волоссі.

Пам’ять минулого відсікається стрижкою, залишаючи новітні рішення в короткому волоссі. Для людини важливий навіть проділ або його відсутність. Рекомендується проділ, що розділяє волосяний покрив на дві рівні частини, що повторює форму внутрішнього біополя голови чоловіка. Чоловіки багатьох народів «бавилися» відрощуванням кіс, кісок. Пейси у жидів характерні для ортодоксів релігійного плану. Ці пейси є те ж саме, що і кіски жінок сходу, і вони визначають послідовність і покірність у вірі. Коса у китайців і японців виконувала роль зброї і збирала пам’ять в точці найвищої напруженості.
Уміння концентрувати життєву енергію і направляти її з енергетичних каналів в необхідне місце, перетворювало косу в електрошокову палицю. Ділянка голови, на якій була розташована коса у китайців, українськими воїнами залишалася неостриженою при голінні іншого волосся. Пам’ять про військові знання і якості, котрі є необхідними у бою залишалася, а життєва знищувалася під корінь. Траплялися й зворотні маніпуляції з місцем найвищої енергетичної напруженості. Ченці середньовіччя виголювати волосся з цієї площини-тонзури. Євреї прикривають цю ділянку голови капою. Узбеки, киргизи і таджики – тюбетейкою. Мусульмани просунулися ще далі. Вони голять всю голову і приховують її під смушевою папахою або шапкою. Давня традиція збереглася, але зміст діяння втрачений. Гоління голови приховує від Аллаха думки і попередні вчинки, ставлення до оточуючих і наміри. Приховане, камуфлюється шкірою і шерстю невинного ягняти, для декларування уявної святості й доброти намірів.

Прагнення відійти від колишнього, гріховного життя, демонструвалося видаленням волосся при постригу в ченці. Мирська пам’ять знищувалася, як знищувалося мирське ім’я людини. У випадку вигнання із служителів віри, проводилося розстриження, видалення пам’яті про час служіння Богові. Цікавий факт перетворення людей в «манкурти», з ізоляцією голови від зовнішнього впливу енергії управління.
Результат перевершував сучасні технології зомбування. Цікавий контакт людини з тваринами з позиції енергетики. Гладкошерсті та довгошерсті, білі та чорні, руді та коричневі, різномастні та різновеликі представники тваринного світу оточують людину в повсякденному житті. Одні віддають свою енергію, інші поглинають енергію людини. Зняття стресу, стабілізація тиску та інші дії на організм загальновідомі, але не систематизовані.

Шерсть для тварин є не лише одяг, вона виконує функції душі. Линька періодично очищає душу, очищує і стрижка вовни для виробництва тканин. Ставлення до волосяного покрову вимагає крім уваги, наявність знань. Описати все про волосся неможливо. Подібні знання зобов’язані передаватися в процесі виховання та освіти. Ця проблема вимагає детального вивчення та наукового обгрунтування.

Використано матеріал сайту: krugsvaroga.info
Переклад: Світана

 

.

поділитися

Share to Google Plus
Останні матеріали:
2leep.com

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.

Всі права застережено 2009-2012 © Світанкові роси