Небесні Закони про чистоту Роду і Крові

telegonia1

Здорові люди, котрі вступають у шлюб, здебільшого хочуть мати дітей. Але не усі знають, як впливає на здоров’я потомства незаймана чистота, і що саме від неї залежить те, якими будуть їхні діти… Наші предки знали про це: вони вміли помітити, що від гулящої дівчини не буває гарного потомства. У наш час зв’язок невинності з якістю потомства змогли пояснити генетики, котрі відкрили ще в минулому столітті явище зване телегонією. Полягає воно в тому, що вирішальний вплив на потомство жінки має перший у її житті чоловік.

Саме він, а не майбутній батько дитини закладає генофонд потомства кожної жінки, поза залежністю від того, коли і від кого вона буде родити своїх дітей. Той, що порушив невинність, стає, скажімо так, генним батьком усіх майбутніх дітей жінки. Чи повинні сучасні дівчата, що приймають рішення ще до шлюбу почати інтимне життя, знати про це? Безперечно.

Законами Ріта називають Небесні Закони про чистоту Роду і Крові. Про Закони Ріта, за якими жили з давніх часів всі Слов’янські і Арійські народи, в сучасному світі дізналися в середині XIX століття.

Зараз для позначення цих Законів використовується грецька назва – Телегонія. У медицині називається “явищем першого самця “.

*Телегонія (від “теле” – далеко і “гоні” – народження) – наука, котра стверджує, що на потомство жіночої особи впливають усі її попередні статеві партнери. Телегонія є образним і єдиним параметром передачі спадковості з покоління в покоління.

Приблизно 150 років тому вчені, котрі займалися виводом нових порід коней, для підвищення їхньої витривалості вирішили схрестити коня із зеброю.Згадані досліди не вдалися: не відбулося ні єдиного зачаття – ні в коней від самців-зебр, ні в зебр-кобил. Досвіди припинили і постаралися забути про них, вважаючи справу завершеною, а досвід не вдалим. Однак через кілька років у кобил, саме тих, що приймали участь у дослідах, сталі народжуватися смугасті лошата. І при чому, зачаття це ставалося від породистих жеребців! Приголомшений науковий світ назвав це явище телегонією. Досвіди – Ч. Дарвіна, професора Флінта, Фелікса Ладантека й інших учених – і над іншими тваринами підтвердили даний феномен. І от яка склалася до нашого часу парадоксальна ситуація: про це явище, що має пряме відношення до народження повноцінного потомства, що повинний бути врахованим кожною людиною котра хоче мати здорову родину, знають переважно лише тваринники. І знають про це дуже добре: інакше б у світі не було кращих порід тварин – ні породистих скакунів, ні молочних корів, ні відмінних соболів…

Тоді, 150 років тому, сучасники відразу стали задавати фізіологам питання: ”чи не поширюється ефект телегонії на людей?” Але учених уже не треба було підганяти. Почалися інтенсивні фізіологічні, антропологічні, соціологічні дослідження і навіть досліди, якщо, звичайно, така можливість представлялася. І після багаторічних, численних, різнобічних досліджень безпристрасна наука заявила твердо: “Так, ефект телегонії поширюється і на людей, причому в набагато більш яскраво вираженій формі, чим у світі тварин!” Ось тут і опустилася завіса таємничності! Відкриття телегонії відразу ж було заховано від людей, тому що відкривало таємничі завіси долей безлічі людей – простих і великих.

Але головне, воно міцно закривало дорогу для всякого роду сексуальних революцій, а це не входило в плани Ворога Роду Людського. Для засекречування була знайдена і внесена в енциклопедію зручна фраза про те, що нібито явище телегонії не підтвердилося…

Відомо, що навіть через кілька років після позашлюбних зв’язків із заїжджими гастролерами на міжнародних фестивалях, спортивних олімпіадах наші дівчата стали народжувати від білих генетично здорових своїх чоловіків – дітей “ні в матір, ні в батька, а в чорного молодця”. Причиною появи цих “молодців” була генетична мутація хромосомного ланцюжка; багато років тому відбувся позашлюбний зв’язок, який і став причиною сімейних трагедій. Природньо, що в даний час у теорії телегонії незліченна безліч супротивників, що приводять “результати досліджень і дослідів”, доводячи, що телегонія – це маячня, що рахуватися з нею – це не поважати себе і свої бажання. Більшість цих теоретиків – люди зацікавлені, тому що індустрія порнографії потерпить істотні збитки, якщо явище телегонії буде вивчатися дітьми ще зі шкільної лави. Тому для них прибутковіше, якщо наші діти почнуть вивчати в школі програму “Планування родини”, що сприяє розтлінню майбутнього покоління, а, отже – і поповненню їхнього гаманця.

До 1960 – х років, вченими різних країн проведено безліч досліджень, в яких було встановлено, що явище телегонії поширюється і на людей. Виявилося, що успадковуються не лише зовнішні ознаки першого статевого партнерства, але, і його хвороби: венеричні, психічні, захворювання крові і так далі.

З цим явищем постійно стикаються ті, хто тримає і розводить чистопорідних голубів. Якщо голуб «потоптав» чистопорідну голубку, її відразу вбивають. Тому, що надалі, навіть при самому елітному «шлюбі» у неї будуть одні лише нечистопородні пташенята.

Будь-який собаковод знає, що якщо він не встежить за своєю породистої сучкою і вона перший раз погуляє з дворнягою, то породистих цуценят від цієї суки не дочекатися ніколи. Така сука вважається зіпсованою.

У Ведах, і в будь-якому релігійному вченні світу, будь то Тора, Біблія, Коран та ін є згадка про явище телегонії, хіба що саме слово Телегонія у Священних текстах не використовується. У євреїв Закон говорить: «Єврей повинен одружитися тільки на єврейці».

Ось, що говорять Веди: «Не допускайте чужинців до дочок ваших, бо спокусять вони дочок ваших, і зіпсують Душі їх Чисті, і Кров Раси Великої знищать, бо перший чоловік у дочки залишає Образи Духу й Крові … Чужоземні образи Крові з дітей Людських Світлий Дух виганяє, а змішання крові призводить до погибелі …, і цей Рід, виродившись, гине, не маючи потомства здорового, бо не буде тієї внутрішньої сили, що вбиває всі хвороби… »(Саньтіі Веди).

Відповідно до даного Священному тексту, перший чоловік в житті дівчини, залишає свій Образ Духу й Крові – це психічний і фізичний *портрет дітей, яких вона народить. І лише від цього чоловіка залежить здоров’я і повноцінність майбутньої дитини.
Усі наступні чоловіки дають жінці лише сім’я, але народжує вона дітей першого чоловіка, який дав їй Образ. Крім сімені, від подальших чоловіків, жінка бере і передає дітям різні хвороби. Отримана від різних чоловіків енергія спалює її зсередини, попередньо зістарюючи і вбиваючи.

Перший чоловік, який порушив невинність у дівчини, є єдиним батьком усіх дітей, яких вона народить у своєму житті, незалежно від того, скількох чоловіків вона буде мати за все своє життя.

Доказом «явища першого самця» служить показ телепередачі «Моя Сім’я», яку, з ніжним співчуттям дивилася вся Росія. В ній показали, як Слов’янська жінка спочатку жила з негром, а потім вийшла заміж за Слов’янина і народила йому негретятко. Вони звернулися на телебачення, і це піднесли як диво.

Законами Ріта забороняють міжрасові шлюби Слов’янських народів з негроїдними, монголоїдними, евреєїднимі. Змішання Крові вище перерахованих народів між собою призводить до деградації, захворювання крові (СНІД), виродження всієї гілки даного Роду.

Здорова спадковість нашими Предками зберігалася завдяки незайманої чистоті нареченої, від гулящих дівчат гарного потомства не отримаєш. Морально занепалу дівчину вважали зіпсованою, не гідною заміжжя. Коли юнак брав у дружини “зіпсовану” дівчину, таке возз’єднання називали «шлюбом», а не Сімейним Союзом.

Люди Родів повинні знати, що Чоловік, під час статевого контакту, віддає жінці енергію одного року свого Життя: енергія трьох місяців йде на закріплення Образу Духу іКрові, а енергія дев’яти місяців на виношування плоду. І якщо чоловік веде безладне статеве життя, то він розтрачує даремно свою енергію життя, що призводить до передчасного старіння, облисіння. (Академік Павлов відзначав, що смерть людини до 150 років слід вважати насильницькою. Норма життя нашого біологічного тіла 300-400 років).

Коли чоловік живе з коханою і єдиною дружиною, втрати енергії Життя не відбувається. Его його дружини не тільки отримує енергію Життя від свого чоловіка, але і відкриває в ньому зв’язок із Космосом, звідки і він отримує енергію Життя, відновлюючи те, що передав дружині. Кожен чоловік повинен знати лише свою дружину, крім періодів лихоліття (війни, епідемії …). Якщо Роду загрожує вимирання, дружина не може відмовити чоловікові дати сім’я іншій жінці, на її прохання, для продовження Роду її чоловіка, який загинув, захищаючи Вітчизну.

Ведуча безладний спосіб життя жінка, отримує хвороби серця, крові, душевні хвороби, а, накопичуючи різні Образи своїх партнерів, вона губить первісний Образ майбутньої дитини, бо при нашаруванні різних Образів, початковий образ першого чоловіка розмивається. Це призводить до народження дітей не схожих на своїх батьків. Діти повинні нести явні риси своїх батьків.

У радянські часи випускали презервативи з написами на пакетах: «Перевірено електронікою». Для чого гумку перевіряти електронікою? Чи не тому, що вчені знали, що передається енергія Образу і, робили все, щоб цього не було. Адже все це привело до народження великої кількості неповноцінних дітей (потвори й дебіли, косоокі, руді, німі, косі, затримка психічного розвитку).

На образ і психіку майбутньої дитини, в значній мірі, впливають використовувані жінкою різні пристосування, що замінюють чоловічі статеві органи. Вся провина лежить на тих, хто все це випускає і розповсюджує, прикриваючись благими намірами.

«Саме Велике Зло – це незнання і неуцтво»

З прадавніх років на Русі говорилося: «Бережи честь змолоду». На Слов’янських землях, поняття незаймана було поняттям образу чистоти і непорочності. Коли батьки нареченого шукали наречену для свого сина і приходили до батьків дівчини, перше запитання було: «Чиста чи дівка ваша?». Батьків нареченого цікавило, чи не була дівчина заміжньою, несе вона чи ні Образ іншого чоловіка, чи хворів хто в їхньому роду серйозними захворюваннями? Все це вони дізнавалися для того, щоб їх Рід продовжувало повноцінне потомство.

Наші Предки знають, що в першу подружню ніч чоловік передає дружині:
1.Образи Духу і Крові.
2.Енергію одного Літа (року) свого життя (для виношування потомства).
3.Дар Материнства (дарунок турботи про дитину).
4.Жіночу Частку (родова генетична пам’ять дівчини).

Наповнивши дружину своїм образом, чоловік віддає їй енергію одного Літа (року) свого життя. Наділяє дружину Даром Материнства, бо їх головна мета в житті – мати дітей. Чоловік сприймає свою дружину як мати своїх дітей. Якщо ж Образу Матері чоловік в своїй жінці не побачив, то у них дітей може і не бути.

Чоловік розкриває в дружині Жіночу Долю – родову генетичну пам’ять, спонукаючи в ній Мудрість її Матері, її Бабусі, її прабабусі. Вона підсвідомо починає розуміти, що і як краще і правильніше зробити. Жінка повинна сприймати свого чоловіка, як єдиного чоловіка відведеного Богами Небесними для неї. Вона піклуватимется про чоловіка, як про свою дитину.

Нові сімейні союзи створювалися лише між представниками різних Родів Раси Великої. Сімейні Союзи між родичами заборонені і протиприродні, оскільки це призводить до виродження Роду.

Закон Рита говорить:
«Не використовуйте у вихованні дітей негативні
форми й образи. Не забороняти, а роз’яснювати! »

Будь-яка дитина, на підсвідомому рівні, наслідує і хоче наслідувати дорослих. Тільки на власних прикладах виховуються діти Родів Раси Великої. Вони з дитячих років уміють розрізняти Любов і Закоханість. Вони знають, що закоханість приходить і йде, а любов залишається, і її людина несе в своєму серці, проходячи через Світи Яви, Слави, Прави.

«Зречення від кревних Заповідей
є зрадою перед своїм Родом »

«Хто відмовляється
від володіння Мудрістю Стародавньої,
Той виганяє з себе Силу Життя »

Світана Цисар

 

 

.

поділитися

Share to Google Plus
Останні матеріали:
2leep.com

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.

Всі права застережено 2009-2012 © Світанкові роси