Про сайт

Веб-сайт “Українські скарби” є частиною приватного проекту
“Світанкові роси”

 

Проект започатковано й адмініструється
майстринею декоративно-прикладного мистецтва Світаною Цисар.

 

“Світанкові роси”  “народився” у грудні 2009 року за адресою barvinok.ucoz.net
З середини 2012 року проект переїзжає за новою адресою www.skarby.org.ua і надалі житиме тут

 

Мета проекту – збереження народних традицій, вироблених впродовж тисячоліть, вивчення досвіду та мудрості наших Пращурів.

 

“Українські скарби” – це дороговказ до справжніх скарбів наших предків.
Ресурс ознайомить вас з матеріалами про українські народні традиції та звичаї, медицину і бойові мистецтва, руни і обереги, міфологію і слов’янських Богів. Ви знайдете тут відомості про цілющі рослини, давній календар, символіку вишивки. Сайт познайомить вас із видатними українцями, розповість про визвольні змагання наших предків та пам’ятні дати в історії України.

 

Також нашою метою є відродження і збереження традиційних та звичаєвих народних ремесел. Задля цього організовуються та проводяться майстер-класи для дорослих та дітей, виставки, творчі зустрічі та акції.

Таємничу магію мистецького творіння руками та душею розкриють для Вас сторінки творчої майстерні www.svit-rosy.net.ua – другої частини проекту “Світанкові роси”

 

 

__________________________________________________________

УВАГА!
“Книгосхов”, з розміщеними у ньому електронними версіями книг, створено ВИКЛЮЧНО ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ з цими книгами тільки на локальному комп’ютері!
Викачавши файл, ви берете на себе повну відповідальність за його подальше використання і поширення.
Починаючи завантаження, ви підтверджуєте свою згоду з цими твердженнями!
Реалізація електронних книг у будь-яких інтернет-магазинах чи на CD(DVD) дисках з метою отримання прибутку, незаконна і заборонена!
З питань придбання друкарських або електронних версій книг звертайтеся безпосередньо до законних видавців, їх представників, або у відповідні організації торгівлі!
________________________________________________
Всі права застережено 2009-2012 © Світанкові роси