Життєва енергія людини

1024

В дохристиянські часи наші предки вміли брати життєву енергію не тільки від їжі, а й від сонця, води, землі, вогню, дерев, рослин, повітря та інших природних джерел. Така чиста космічна енергія засвоювалася організмом через енергетичні центри (чари, чакри), які є в кожної людини, а також через канали рук, ніг, пальців. В наш час теж зрідка зустрічаються люди, які підтримують життєдіяльність свого організму не традиційною їжею, а вищеназваними джерелами енергії.

Висмоктувачі
Як і звичайна неякісна брудна їжа захаращує і блокує кровоносні судини, так і енергетичні чакри і канали, по яких енергія поступає в організм, можуть засмічуватись чужими лихими намірами та жаданнями, заздрісними думками чи поглядами, негативною енергією, яку повсякчас, навіть в стані спокою і поза власною волею, випромінюють енергетичні вампіри. Весь час накопичуючись, це сміття може взагалі перекрити будь-які канали, і тоді людина виснажується фізично і розумово, перевтомлюється і хворіє. Є людиноподібні вампіри-паразити, які найбільше люблять заряджатися життєвою енергією від інших людей, а не від природних джерел чи звичайної їжі. Енергетичний вампіризм ми відчуваємо як в громадському транспорті, так і на роботі, в магазині чи в домашньому побуті. Мабуть доводилось вам бути свідком, як, наприклад, деякі особи спеціально провокують в громадських місцях чи в транспорті дискусії і скандали. І коли громада вже доведена до “киплячого” стану, тоді люди-вампіри заряджаються людською енергією, і щасливі, ситі і радісні виходять на зупинці чи з приміщення, яке вирує пристрастями.
Перегляд деяких телепередач дратує і обурює настільки, що відчуваєш себе після них цілком виснаженим. Народ вже впадає в депресію від постійної негативної інформації, брехні, цинізму і вседозволеності. Все це ллється брудними потоками і засмічує людські енергетичні канали. Зомбування і захаращення людської свідомості проводиться майже всіма засобами масової інформації. Ті, хто так часто появляються на екранах телевізорів, заряджаються енергією телеглядачів незалежно від того як їх сприймають, головне, щоб побільше витягнути з них енергії, тобто „повампірити”, подратувати, позомбувати. Особливо небезпечно мати енергетичного вампіра вдома, який постійно тягне з вас енергію. Той, хто є донором для нього, не може надовго під жодним приводом покинути його одного – будуть постійні нарікання, скандали і погрози. Життя перетвориться на суцільне пекло. Типовий приклад домашнього рабства. Хоча є люди, яких таке рабство влаштовує і навіть подобається. Таким чином вони відчувають себе комусь потрібними і навіть вважають, що це така любов чи пристрасть, не розуміючи, що вони є донором для свого коханого домашнього вампірчика.
Зараз є багато публікацій, наукових статей, як вберегти себе від енергетичних вампірів і навчитись брати життєву енергію від природних чистих джерел чи хоча б звичайної природної їжі. Наші знахарі та відуни в давнину радили, як вберегти себе від таких вампірів-паразитів з допомогою оберегів та зміцнення захисної оболонки організму. Та найбільше враження на мене справила книга відуна Рувита „Роде наш красний”, де даються поради, якими варто скористатися нам в повсякденному житті. Особливо в теперішні часи, коли такими могутніми енергетичними вампірами є не тільки окремі люди, але й цілі імперії зла: телевізійні, кінопрокатні, владні державні структури, інформаційні агентства, фінансові установи тощо.

Забуті істини
На щастя, на нашій землі ще живуть люди, які зуміли зберегти і донести до нас відичний світогляд наших далеких Великих Предків. Носіями тих сакральних таємних Від були волховські роди Поділля, а в новітні часи Знання збереглися в цілительських і знахарських родинах карпатських, волинських, подільських і наддніпрянських відунів і волхвів, які вміють оздоровлювати душі і тіла людські з допомогою прадавніх відичних знань наших Предків. Наведу приклад із книги Відуна Рувита про щоденне очищення енергетичних центрів і протоків:”Отож знайди шосту чару (маленьку заглибинку) у себе між бровами, вклади туди кінчик вказівного пальця і, натиснувши, коливними рухами, не відриваючи пальця, за сходом сонця промасажуй 25 разів. Після цього знайди дві такі ж заглибинки за очима, трохи нижче брів, і двома вказівними пальцями зроби попередню дію. Наступні дві енергетичні ямки – біля середини мушлі одного і другого вуха, ще дві – внизу за вухами. Очисти ці входи до свого єства від сміття – і матимеш вільні русла для входження космічної енергії…”. А як брати чисту енергію від сонця, води, вогню, землі та дерев – це вже треба почитати в книгах наших відунів та волхвів.
В нас нашу життєву енергію забирають вже при народженні. Колись в давнину пологи приймали вдома з допомогою баби-повитухи чи відунки. Плаценту не викидали, а закопували в саду і садили потім на тому місці дерево. Дитина, що виростала, мала таке дерево за оберіг: могла брати з нього енергію, обнявши його та попросивши сили та здоров’я. Як використовують плаценту в родильних будинках зараз, я думаю, відомо небагатьом. А використовують її для оздоровлення чи омолодження, тільки аж ніяк не наших дітей, а старіючих вампірів-паразитів з грошовими мішками.
Дуже потерпає імунна система дитини, коли мама відмовляється годувати її грудним молоком. Зараз в родильних будинках появилися “бізнесові” медсестри, які агітують молодих мам переходити на штучне годування дітей, “просовуючи” збут замінників грудного молока. Дуже великої шкоди завдає енергетичному полю дітей чужа мова, чужі звичаї, чужа музика, різке слово, байдуже чи вороже ставлення дорослих. Наша земля має певні вібрації, які співпадають з вібраціями корінних жителів цієї землі і не співпадають з чужими. Той, хто хоче жити на нашій землі, має жити за її природними законами, інакше ця земля виштовхне його, як чужорідне тіло.

Вічна боротьба
Дуже грубий і примітивний спосіб забирання життєвої енергії в людей через низьку оцінку їхньої праці або, взагалі, невиплату зарплати. Одним із найганебніших явищ сьогодення в Україні є велика заборгованість з виплати заробітної плати, яка тягнеться вже роками, або неймовірне заниження вартості праці наших громадян. Частка заробітної плати в собівартості продукції в цивілізованих країнах, де шанують працю людини, становить 25-30 відсотків. У нас же цей показник не досягає і 10. Про що це говорить? Про зневагу до нашої праці роботодавців, чи занижену самооцінку нас самих, як працівників? Хто дозволяє іноземним інвесторам вкладати кошти в нашу економіку, розраховуючи на дешеву робочу силу? Чи ми крім своїх вампірів і паразитів, які п’ють кров і енергію з наших людей, маємо годувати ще й чужих?
Майже у всіх християнських молитовниках згадується чотири гріхи, що кличуть про помсту до неба. Зокрема, це: умисне людиновбивство, гріх содомський, скривдження вбогих, удів і сиріт та задержання заробітної плати. І знаючи, що за такі гріхи прийде неодмінно Божа кара, багато хто не може втриматися перед спокусою наживи саме за рахунок тих, кому треба було би, навпаки, допомогти. Такі нелюди не тільки є рабами Божими, але й рабами грошей чи рабами рабів. А раби, як відомо, аби приховати свою ницість, намагаються вивищитись над слабшими, проявляючи жорстокість і насильство. У такий спосіб переважно працює і наша система “влади”.
Але найжорстокіший вампіризм – це духовне поневолення. Йде невпинна боротьба між темними і світлими силами за душі людські. Людина ж сама має робити вибір – кому віддавати свою життєву енергію. Відповідно і відаючі люди поділяються на тих, що використовують свої знання на добрі чи злі справи. Наведу ще одну цитату з книги відуна Рувита: “Так, за давніми визначеннями: відуня чи відунка (як і відун – в чоловічій іпостасі) – відаюча Мудрими Знаннями, дарованими їй Світлими силами для творення на Землі Добра; відьма ж (як і відьмак – в чоловічій іпостасі) – також володарка Мудрих Знань, але є служницею Темних сил і добровільно виконує їхню злу волю заради власної користі. Ця користь не тільки матеріального плану (гроші, майно тощо), а, в першу чергу, духовного (змога задовільнити власні егоїстичні потреби у вивищенні над іншими, самоутвердитись, отримати насолоду від чиєїсь покірності, чийогось приниження, страху і т.д.)…”

Кармічні проблеми
Цей же автор твердить, що душа людська дуже велика цінність для Творця, тому Він не знищує її разом з тілом, а, прочитавши інформацію і висвітливши всі допущені нею гріхи в попередньому житті, підлагоджує пробиту в багатьох місцях оболонку і вкладає її в новонародженого в якомусь там поколінні, аби той при житті ці гріхи виправив. Таким чином повинно множитися добро на землі і зменшуватись кількість зла. Часто за злі вчинки, не виправлені в цьому житті повинні відповідати нащадки. Тому головні заповіді, дані нам з Прави, гласять: перша – не набирати впродовж життя нових гріхів; друга – виконати своє призначення у новому втіленні з повною віддачею; третя – виявити свої душевні і духовні проблеми, тобто будь-які відхилення від природної поведінки, способу мислення, моральних устоїв, звичок і позбутися їх; четверте – розв’язати вузли на нитці власної долі, якщо вони були зав’язані в попередньому житті і в новому втіленні дають про себе знати.
Для цього треба добре вивчити свій родовід аж до сьомого коліна. А виправити гріхи свої і своїх предків можна тільки добрими справами і не чинити кривди людям і природі. Але справжнє добро робиться безплатно, не рекламуючи себе. Тільки тоді воно зараховується небесними силами і обов’язково повернеться сторицею. Та й звертатись про допомогу треба до своїх, а не до чужих. Чи не тому так важко нам живеться, що в християнських молитвах ми звертаємося до чужих богів і святих, нав’язаних нам греками і юдеями? А своїх Предків і Природу, тобто рідних Богів, зневажаємо, віддаючи енергію чужим, які нас не чують. Ще Т. Шевченко попереджав: “Не хрестись, і не кленись, і не молись нікому в світі! Збрешуть люде, і візантійський Саваоф одурить! Не одурить Бог, карать і миловать не буде: ми не раби його – ми люди!” ( вірш „Лікері”). В іншому творі: „Нащо вже лихо за Уралом отим киргизам, отже й там, єй же богу, лучче жити, ніж нам на Україні. А може, тим, що киргизи ще не християни?..” і далі: „Котилися і наші козачі дурні голови за правду, за віру Христову, упивались і чужої, і своєї крові!”.
Коли ми не шануємо, а зневажаємо своє і плазуємо перед чужим, в такий спосіб ми добровільно віддаємо енергію свого роду чужим родам і народам, відбираючи її в своїх нащадків.

Сила слова
*Дуже великими руйнівниками енергетичного поля людини є брутальна лайка, прокльони, суржик і навіть чужа мова. Якщо незлобиво мовлене слово може тільки кольнути когось і таким же легким уколом повернеться назад, то прокльон злостивця когось вдарить дуже боляче, але, відбившись від нього, повернеться назад і ще болючіше вдарить самого злостивця. А якщо він пошле десяток прокльонів різним людям? Звичайно, вони отримають по сильному енергетичному удару, але після цього на “автора” звалиться всі ці десять ударів і проб’ють захисну оболонку в його емоційному полі, і через цей отвір, який дуже і дуже важко закрити, увірветься цілий потік найжахливіших психічних хвороб, які поступово і невпинно з’їдатимуть його фізичне тіло, аж поки не знищать його остаточно.
Спробуйте виключити на пару днів телевізор, радіо і не читати брехливу пресу. По-перше, перевірите свою залежність від ЗМІ, а по-друге, побачите і відчуєте, який прекрасний світ навколо Вас. Краса природна є недосяжною для краси штучної. А чи пробували ви насолоджуватись тишею, коли починаєш чути свої власні думки? А які квіти і краєвиди дарує нам Матінка-Природа! Скажіть добре слово сусідові, колегам по роботі, своїй дружині, дітям і побачите, якими привітними і щасливими стають вони, заряджаючись Вашою позитивною енергією. Бо любов і вдячність – найпотужніші енергетичні джерела життєдайної сили Світла і Добра!

Родослава День

Джерело

.

поділитися

Share to Google Plus
Останні матеріали:
2leep.com

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.

Всі права застережено 2009-2012 © Світанкові роси