Значення води для життя

ab43

Фізичні властивості води плавно походять від хімічних. Незважаючи на дуже просту хімічну формулу H-OH, вода – це речовина з нетривіальними властивостями. Причина цього в тому, що молекули води зв’язані одна з одною водневими зв’язками. Ці зв’язки – спонтанні, короткоживучі, швидко рвуться та формуються знову. Молекули води можуть об’єднуватися в невеликі групи з молекул, зв’язаних водневими зв’язками, так звані кластери, які є нестабільними системами. Ці кластери плавають у морі звичайних простих молекул води.
В 1999р. російський дослідник води С.К.Зенин захистив в інституті медикобіологічних проблем РАН докторську дисертацію, присвячену кластерній теорії. Він на основі даних отриманих методами рефрактометрії, рідинної хроматографії та протонного магнітного резонансу побудована та доказана геометрична модель основного структурного утворення (структурована вода), а далі було отримано зображення цих структур за допомогою контрастно-фазового мікроскопа. Структурною одиницею такої води є кластер. В структурі кластерів закодована інформація про взаємодію з молекулами води. Вода, яка складається з багатьох кластерів різного типу, утворює ієрархічну просторову рідкокристалічну структуру, що може сприймати та зберігати великі обсяги інформації.
Переносниками інформації можуть бути фізичні поля різної природи. Встановлена можливість дистанційно-інформаційної взаємодії рідкокристалічної структури вода з об’єктами різної природи за допомогою електромагнітних, акустичних та інших полів.
Діючим об’єктом може бути і людина.
Отже, ми підходимо до основного, тобто до пам’яті води, взаємодії її з людиною.
Феномен структурної пам’яті води. Отже, кластери мають своєрідні заглиблення для пам’яті. В кластерах закладено сотні тисяч інформаційних панелей, кожна з них відповідає за свій вид взаємодії з зовнішнім світом. Тобто кластер – це своєрідна комп’ютерна пам’ять, він має в собі інформацію про всю нашу планетарну систему, всі живі організми. А оскільки людина складається з води, вона є також програмованою системою.
Таким чинним, пояснюються звичаї замовлення на воду, терміни „жива” та „мертва” вода, „свята” вода, багато цікавих методів водолікування, різні цікаві факти взаємодії людини та води.
В 90-х роках в японських лабораторіях проводилися досліди з опромінення води різними впливами, зокрема музикою різних стилів та напрямів. Після такого опромінення, та миттєвого заморожування та фотографування кристали води мали різну форму, якщо це була класична, духовна музика – то це були правильні геометричні сніжинки, якщо важкий рок – спостерігалася хаотична будова.
Оскільки вода сприймає інформацію і передає її, то люди можуть впливати один на одного через воду як позитивно, так і негативно. Треба відзначити, що через загальне енергоінформаційне поле вода зберігає зв’язок з людиною де б вона не була. Ніде в світі немає однакової води, бо кристалічні грати збудовані з кластерів мають різну структуру. Водна структура організму людини дорівнює воді того місця, де вона народилася.
Якщо впливати на воду, яка запам’ятала іншу людину, а це може бути вода після купання, вмивання, а також біологічна рідина іншої людини, – то можна впливати на загальний стан цієї людини.
З цього беруть витоки так званих „білої” та „чорної” магії, маніпуляції з водою, замовлення на воду.
Невипадково також, деякі релігії забороняють переливання крові, адже донор та реципієнт можуть бути взаємопов’язані.
Вода може насичуватися енергією космосу, і чим швидше вона тече, рухається, тим більше насичується, тим сильніше її біоенергетичне поле. Під впливом води швидкого потоку вирівнюється аура людини, зливається енергетичний бруд, але при цьому вода обов’язково повинна іти в землю.
Треба пам’ятати, що швидка вода може змивати також і позитивні емоції. Зазначте, що українці ніколи не співали веселих пісень над річкою, вода таким чином забирала тугу та печаль.
Вода народження. В час приходу людини в цей світ, світ Яви, за давньоруською традицією, формується зоряна карта людини, інакше кажучи, її доля, її майбутній життєвий шлях. Вона починає формуватися від моменту запліднення, і в момент народження вона майже сформована. В час появи дитини на світ його зірка – володарка, берегиня, вступає в свої права. За яких-небудь 20 хвилин відображається увесь життєвий шлях людини на її долонях, і кожен рік її життя надає енергію, достатню для виконання життєвих уроків людини.
Характерники знайшли спосіб, як цю силу максимально зібрати, зконденсувати і зберегти та використовувати для особистих завдань.
Перед днем народження та після нього протягом від 3-х до 13-ти днів біополе людини спочатку розм’якає, загублює свою чітку конфігурацію, а потім, після дня народження, починає знову набувати свій старий стан та вид.
Потрібно сказати, що в цей період багато людей можуть бути вразливими, тому незнайомим людям бажано не повідомляти про свій день народження, тим більше про його час.
Характерники ретельно готувалися до цього дня. Кожний мав своє особисте джерело води (криниця, джерело), де він найбільш повноцінно почував витоки свого життя, навколишнього середовища, Всесвіту. Ці місця були таємними. Найчастіше характерник сам знаходив воду та діставав її з-під землі. Вода набиралася опівдні та опівночі, за 2-3 дні до потрібної дати. За водою приходили поодинці, без зайвих думок. За один день до дня народження вода змішувалася в першу ніч до дня народження, друга – в другу ніч. На світанку після другої ночі води змішувалися. Коли вода набирається в денний час, вона має активний чоловічий заряд, уночі – жіночій. При змішуванні має місце потрібна реакція з інформаційним полем води. Властивості води запам’ятовувати інформацію підсилюються. Якщо людина була народжена уночі, то воду починають ділити за добу. Вдень ділять, ніч вона стоїть, потім переноситься в потаємне місце. Проходить ніч, коли людина народилася, знову день і в наступну ніч виставляється друга порція. Зранку вони змішуються та виставляються на зберігання. Коли людина народжується в денний час, то воду виставляють на ніч до та ніч після дня народження.
Момент народження людини вранці відноситься до народження в денний час, а ввечері – до народження уночі. Ранок вважався до перших півнів, вечір – коли кури збиралися на насісти. В деяких випадках спостерігали за горобцями. Ці невеличкі птахи першими зустрічають сонце, сповіщаючи про це цвіріньканням (коли сонце ще не на видноколі). Ввечері птахи припинають свою метушню.
Декілька слів про потаємне місце. Характерники мали дерева-покровителі. В більшості випадків їх саджали ще попередники цих характерників. Також, роль потаємного місця грало особисте місце Сили, де характерник заряджався енергією, спостерігав Всесвіт, в молитвах зливався з ним.
В сучасних умовах життя пропонуємо Вам наступний спосіб підготовки води. Треба знайти джерело, де б Ви почували себе комфортно та затишно. За 2-3 дні до свого дня народження набираєте воду за схемою та змішуєте. Воду, яка стояла під зорями не повинні торкатися сонячні промені. Для цього посуд накривають сорочкою іменинника та ставлять в те місце вдома, де він себе найкраще почуває. Сорочка повинна бути трохи ношеною, щоб мала енергетичний зліпок. Після того, коли обидві порції води змішуються, вона ставиться в те місце, де немає ніяких шумових та інформаційних сплесків, в Ваше найзатишніше місце.
Вода приймається кожен місяць в числа Вашого народження та в час Вашого народження рівними порціями. Використовуючи цей метод, Ви наче вливаєте в своє біополе додаткову кількість особистої першородної енергії. Ця енергія буде Вам в пригоді для виконання Ваших життєвих цілей.
Тепер, поговоримо, як повинна себе вести людина в цей період. Вона повинна знаходитися в стані внутрішнього спокою, мінімізувати всі агресивні прояви. Треба підійти до цього процесу дуже відповідально. Від цього залежить якість та кількість тієї енергії, котра буде накопичуватися у воді. Влаштовувати свято не бажано, краще його перенести. Під час проведення усього дійства треба думати про те, як Ви будете жити наступний Рік, як Ви хочете влаштувати особисті справи. Думки бажано чередувати з мантрами та молитвами, тим самим Ви надаєте воді вірний векторний енергетичний напрям.
Ефект текучої води. В стародавній українській духовній традиції багато архетипів зв’язано з текучою водою, і це не випадково. Дійсно, вода може забирати із собою інформацію, вона тече, до всього торкаючись і ніде не затримується. За допомогою води, що тече, лікували душевнохворих, лікували від тяжких депресій, знімали печаль та тугу, привороти та зурочення.
Навіть тоді, коли людина сидить біля широкого потоку води, вона почуває себе спокійно, врівноважено. В воді розчинена суть усього Всесвіту, цей світ сам народився з світового океану. Вода в невеликій кількості знайдена, навіть, в космічному пилу. Вода, що тече, дуже сильно насичується космічними енергіями, енергіями Землі-Матінки, тим самим створюючи власне біополе. Чим сильніше та швидше потік, тим сильніша його аура. Під дією цієї сили гармонізуються біополя всіх живих організмів, що знаходяться біля води.
Розглянемо декілька методів роботи з текучою водою. Усі ми можемо спостерігати, як сонце або місяць, відбиваючись в річці, створюють світову доріжку. Концентрація енергії на доріжці активно підсилюється в декілька разів у відношенні до людини, що її спостерігає. Ідеально, як що на поверхні річки або моря є легкі брижі від вітру. Світова доріжка буде повністю блищати. Дивитися треба, не фокусуючи увагу, погляд повинен повільно плисти від початку доріжки до обрію. Виникає почуття повного розчинення в потоці світла. Бажано,щоб світило (сонце або місяць) сходило або заходило. Дуже добре плисти по цій доріжці назустріч світилу, але потрібно бути обережним, можна загубити почуття реальності та заплисти дуже далеко. Подібна практика дозволяє насичуватись не тільки енергіями сонця та місяця, але й розвивати паронормальні здібності. Запорозькі характерники використовували цю методику для різноманітних магічних практик, в тому числі, для спілкування з Предками і Богами, оскільки світові доріжки – це брами в інші світи.
Коли у Вашому житті наступає чорна смуга і вона на довго затягнулася, коли у Вас не вистачає сил зробити потрібний крок, коли на ваші плечі навалюється купа проблем, спробуйте звернутися до текучої води. Знайдіть джерело з чистими берегами, без болотяної рослинності, виберіть потрібний день – понеділок або п’ятниця, нічого не плануйте, не забивайте голову різними проблемами. Прокиньтеся вдосвіта, з першими півнями, не вмивайтеся, осмислюючи свої проблеми, подумки одягаючи їх собі на ноги, та повільно ідіть до джерела. Ваші ноги почнуть ставати почнуть ставати ще важчими. Коли Ви прийдете до джерела, зверніться до Землі-Матінки з проханням прийняти Вашу інформацію, Ваші проблеми і перетворити їх в енергію життя та гармонії. При цьому ваші ноги почнуть ставати легкими, а тіло буде відчувати вібрації які ідуть від Землі-Матінки.
Потім перейдіть на другий бік джерела, поверніться до нього та подякуйте землі та воді за допомогу. Після цього ідіть до дому і до ранку ні з ким не розмовляйте.
Сновидіння відіграють значну роль в житті людини, можуть змінювати його в той чи інший бік. Якщо Вам наснився поганий сон, опустіть руки під проточну воду і розкажіть їй цей сон. Вода віднесе негатив від Вас. Якщо в родині виникли суперечки, можна піти до річки удвох, по черзі розмовляти з річкою, не перебиваючи один одного та не сперечаючись, розповідати їй про свої сімейні проблеми. Приходити до річки та повертатися до дому треба не розмовляючи. З наступного ранку Ви починаєте Ваше родинне життя з нового аркушу.
Тала вода. Існує багато способів її приготування, ми зупинимось на одному з них. Беремо чистий посуд, наливаємо воду, якщо з водопроводу, то її треба не менше доби відстояти , щоб розклалися хлорорганічні сполуки. Потім цю воду ставимо на холод протягом 4-6 годин. За цей час замерзає 10-15% води, одразу замерзає так звана «важка вода» (з солями важких металів). Воду, що залишилась, зливаємо в інший чистий посуд і знову ставимо на холод, за цей час замерзає 70-80% води. Воду, котра не замерзла, зливаємо, бо в ній багато шкідливих речовин. Ту воду, що змерзла, розтоплюємо, вона є доброю, структурованою водою.
Золота та срібна вода. Козацькі характерники вміли виготовляти золоту та срібну воду, що є своєрідними аналогами води «живої» та «мертвої». В першому випадку золоту («живу») воду застосовували для лікувань хронічних захворювань, глибоких депресій, вона підвищувала імунітет та здатність до роботи. В другому випадку вода срібна («мертва») застосовувалась для загоєння ран, при лихоманці, зниження артеріального тиску, для профілактики інфекцій та гострих отруєнь (приймати перед їжею), при виразкових хворобах шлунка та дванадцятиперстної кишки, при пухлинних та запальних процесах. Отже, перейдемо до способу виготовлення. Беремо близько 10 грамів золота, бажано, щоб воно належало до вашого роду, спадку. Очищаємо його харчовою содою, на ніч засипаємо сіллю. Сіль є великим акумулятором сонячної енергії. Сіль – Сонце. Уявіть собі , скільки мільйонів років сіль через води Світового Океану насичувалась енергією Сонця. Вранці золото промивають проточною водою. Далі, кладуть в емальований посуд, доводять до молочного кипіння (коли вода перед закипанням стає молочного кольору), кидаємо в посуд 100-150 гр. жовтого воску та витримуємо на невеликому вогню 20-25 хв. Коли вариво застигає, віск та золото забирають, а вода готова до застосування. Пити треба вранці та ввечері не більше 100-150 мг. Може виникнути запитання – чому треба додавати віск? Справа в тому, що віск має властивість знімати інформацію з астрального та ментального планів, ось чому практикують виливання воском на воду. В нашому випадку віск приближує властивості води до магічних властивостей металу.
Срібна вода готується аналогічно, з тією різницею, що з солі срібло бере відображене від Місяця сонячне світло, оскільки на Світовий океан світить не тільки Сонце, але й Місяць, відбиваючи промені Ярила від себе. Ми пам’ятаємо, що золото – сонячний метал, а срібло – місячний. Завершимо цей нарис тим, що при виконанні усіляких магічних та лікувальних дій з водою треба входити в медитативний стан, або читаючи молитви чи мантри.
Грозова вода. З давніх-давен українські характерники вміли застосовувати явища природи для своїх потреб та потреб людей, котрі до них зверталися. Одно з таких явищ – це громовиця, блискавка. Вона єднає в собі стихії води, вітру та вогню. Приведемо один з прикладів. Всі ми спостерігали, що весінні та осінні грози несуть потужну хвилю яскравих почуттів, емоцій, тому що навесні природа прокидається після зимового сну, та восени в’яне, готується до довгої зими, всі життєві процеси уповільнюються.
Для практичних потреб бажано використовувати воду перших та останніх гроз. Посуд для води виставляють надвір до початку стихії та прибирають, коли впаде остання крапля дощу. Зберігати треба в темному місці, ізольованому від агресивного середовища (гучна музика, лайка, шум транспорту, робота телевізора та інших приладів). Воду з весінньої громовиці застосовують для швидкого набирання сили, енергії, що корисно і для здоров’я та вирішення життєвих ситуацій. Ця вода має велику енергетичну потужність, викликає сплеск життєвої сили, виводить зі стану покою. Вода після осінньої грози добра для знімання зурочення. Вона має міцний потенціал, для того, щоб лавиною зійти в потрібному напрямі для пригнічення чужих навіювань. До речі, осінню грозову воду в давнину використовували для змочування насіння перед посадкою, тим самим оберігаючи від хвороб та даючи їм більший потенціал для проростання.
Перед осмисленим зачаттям нового життя жінки приймали осінню грозову воду, щоб пригнічувати негативні процеси в організмі та психіці, а потім починали пити весінню грозову воду, щоб додати потужної енергії для майбутньої дитини.
Є досить багато варіантів застосування осінньої та весінньої грозової води, до цього ми будемо ще повертатися в інших публікаціях, в тому числі і для магічних дій.
Єднання із стихією води. Вода грає велику роль в житті нашого Всесвіту, вона є його материнською утробою. Вода, як і наш Всесвіт, має жіночий початок, також вона має властивість запам’ятовувати та вмикати програми зародження та розвитку життя. Людина, котра вміє слухати воду, відчувати себе частиною стихії води, вміти з нею спілкуватися та працювати, може придбати дар текучості, вміння вирішувати різні конфлікти, або внутрішні, або зовнішні. Ця людина буде, як вода обтікати та заповнювати своєю увагою усі форми подій, що відбуваються навколо. Також людина придбає дар ясновидіння, стрімкого розвитку інтуїції, оскільки відбиває в собі минуле, сьогодення та майбутнє. Характерники вміли розмовляти з водою, керувати водною стихією та налаштовувати її до себе в помічники та спільники. Вода не любить насильства, на кожну агресію вона відповідає агресією. Тому до води треба відноситися бережно, як до коханої жінки.
Хочемо запропонувати вам один спосіб налаштування на стихію води, як завжди максимально наближений до нашого життя. Сідайте зручніше, щоб вам ніхто не заважав, при бажанні можна увімкнути записи звуків природи з шумами моря, річки, водоспаду тощо. В руках у вас склянка з водою. Закрийте очі, уявіть,що ви сидите на скелі на березі океану, моря або великої річки. Дихайте морським або річковим повітрям, розчиняючись з ним, заповнюючи не тільки легені, але й усе тіло цією вологою. Потім постарайтеся повністю розчинитися у воді. Верніться у своє тіло і повністю відчуйте його кордони, уявіть собі, що на обрії встає сонце, відчуйте його теплі промені. Почуйте, як стукає ваше серце, відчуйте пульс в кінчиках пальців рук та ніг. Удари вашого серця – це хвилі Світового океану. Морське або річкове повітря, яке наситило вас, нагрівається від кіпчика до кінчиків пальців рук та ніг. Океан навколо вас перетворюється в окріп, ви перетворюєтеся на пару. Вас піднімає в простір, де ви остигаєте і починаєте випадати дощем, снігом, росою в океан, гори, ліс та швидкими потоками рухаєтесь до своєї скелі. Коли досягнете її, відчуйте корені рослин, що там ростуть та по ним підійміться на самий верх, всотуючи в себе саму скелю. Ви самі стаєте цією скелею. По завершенні процесу треба випити воду з склянки повільно та з насолодою. Працювати з стихією краще по понеділкам та п’ятницям. Не можна працювати, коли Місяць проходить під знаками Козерога, Лева, Скорпіона, можна працювати, коли Місяць проходить під Раком, Тільцем, Водолієм, Терезами.
Робота з хмарами. В усних джерелах стародавньої традиційної магії (легенди про запорозьких характерників, карпатських мольфарів) досить часто можна зустріти перекази про можливість розігнати хмари, змінювати погоду. Пропонуємо Вам випробувати себе в подібній якості, осягнути одну з давніх методик.
Прийдіть до струмка, знайдіть на березі камінець, можна принести його з собою, але перед цим дійством він має полежати кілька годин в воді. Візьміть цей камінець в робочу руку (праву або ліву). Розміщуйтесь зручніше, відключитесь від зовнішніх факторів. Злийтеся з навколишнім середовищем, зупиніть внутрішній діалог, і ви будете відчувати легку прохолоду, що йде від води. Виберіть сторону світу, звідки найчастіше приходять дощові хмари, відчуйте хмару, відчуйте в ній воду, уявіть, що дощ обов’язково піде, і вітер гонить до Вас. Відчуйте хмару, образно знайдіть її пульс, та з’єднайте зі своїм в унісон. Під час усього дійства Ви паралельно концентруєте увагу на камінці в вашій руці, там виникає пульс. Це буде загальний пульс Вас та джерела. Тягнемо хмару на себе, читаємо молитву звертаючись до рідних Богів. Можна також читати замовляння такого змісту: «Сюди, сюди вода, визиваю жаб’ячою мовою, будь вода навколо. Визиваю з моря-океану, річок, проток, струмків, та болотної осоки, жаб’ячою мовою та кам’яним товчком». Таким чином Ви можете визивати через деякий час дощ.
Розігнати хмари. Знаходимо зручну поляну або пагорб, стаємо в центр, входимо в енергетичний потік. Ваші долоні на рівні грудей, звернуті до неба. Уявляємо промені сили, що йдуть від долонею до неба. Через деякий час відчуєте в долонях легкий поштовх – це зворотній сигнал, відбитий від хмар. Ви починаєте обертатися проти годинникової стрілки. Читаємо молитву до рідних Богів, або замовляння наступного змісту: «Хай впаде остання крапля, хай гряне останній грім, хай перестане небо литися проливним дощем. Дощ я люблю, тільки краще сила сонця розгонить хмари». Таким чином ви можете вплинути на зміни в погоді, розігнати хмари.
У багатьох арійських народів вода стояла в хатах біля дверей, зверху висів дзвоник. Коли хтось заходив до хати, вода як дзеркало відбивала ауру людини, знімаючи з неї відбиток перших відчуттів, думок, емоцій. Звуки дзвіночка руйнували цю психоматрицю. Людина, що заходила з поганими намірами, обеззброювалася.
Кілька порад з нашої практики. Пропонуємо Вам техніку проведення обряду по роботі з водою з метою передбачення майбутнього, лікування хвороб, зв’язаних з спадковістю по роду.
Стихія води асоціюється з заходом. Вибираємо пагорб, з якого добре видно обрій.
Стаємо обличчям на захід. Погляд повинен бути розсіяним, але концентруватися на смузі обрію.
Вирівнюємо дихання, дихати треба повільно, черевом, поступово наповнюючи легені знизу вверх.
Поступово Ви відчуєте стан повної релаксації. Уявляємо навколо синій колір, дихаємо їм не тільки легенями, але й усім тілом. На заході уявляємо руну води (Леля – слов., Лагуз – сканд.), потім читаємо замовляння: “Вода, ти прозора та чиста, ти текуча та мудра, люди тягнуться до тебе по всій окрузі та Землі. Ти – основа всіх основ, тебе створив Род пречистий, зроби і мене чистим в творенні життя”. Далі викладаєте своє прохання. Тільки не просіть грошей, влади, слави, бо вода дуже текуча і може розмити береги Ваших намірів.
Є формула, яка підсилює дію трав’яних настоїв та відварів. Тримайте склянку з настоєм або відваром біля рота та читайте наступне замовляння: “Вода зі мною, вода в мені, вода в руках, вода по тілу, вода по серцю, дай мені силу”. Ці слова вимовляйте гучним шепотінням, таким чином, щоб вимовлені слова відбивалися від поверхні води, утворюючи легке хвилювання. Після цього повільно випийте ліки.
Наведемо Вам також приклад роботи з росою. Характерники використовували для своїх практик росу з вишні – дерева Вишня, сама назва промовляє за себе. Дерево повинно поодиноко стояти, йти до нього треба на світанку, з першими променями сонця, в чистих одежах, читаючи очисні мантри та молитви до Вишня. Починаємо струшувати на себе росу з дерева, починаючи з нижніх гілок, закінчуючи верхніми. Йдемо зі сходу, по ходу Сонця колами, закінчуємо знову на сході. Під час процесу читаємо мантри та молитви. В кінці дякуємо Рідним Богам – Вишню, Кришню, Ярилі тощо.
Виконуючи цей обряд, людина вирівнює своє біополе, вносячи в нього перворідну енергію Бога Вишня, насичуючи себе цією енергією. Цей обряд дуже корисний для зняття з людини енергоінформаційних уражень.
Сонячна та місячна вода (вода рівнодення). Пропонуємо ще один варіант живої та мертвої (сонячної та місячної) води. Є декілька варіантів приготування сонячної води. Для цього вода береться з трьох джерел або криниць. Відстань між джерелами повинна перевищувати довжину відлуння в гарну погоду. Воду набирають наодинці, до джерела йдуть мовчки. Відповідно для сонячної води, воду починають набирати перед світанком. Бажано з останнього джерела взяти воду коли сонце вже зійшло, а місячну воду набирають перед заходом, при цьому з останнього джерела беруть воду після заходу. Є дещо простіший спосіб: воду треба брати в три світанки, або відповідно три заходи, потім змішують окремо. В ці дні не вживають важкої їжі (м’ясо, сало, яйця) і ведуть спокійний спосіб життя. В міських умовах структуровану воду ділять на три частини, та по черзі виставляють три світанки (сонячна), або три заходи (місячна) потім змішують. Роблять це перед весіннім або осіннім рівноденням. Вода, що буде заряджатися в ці дні повинна стояти на відкритому місті у відкритому посуді. Це буде давати максимальне насичення води геомагнітним полем Землі. Зберігають ці води окремо. Застосовують для вирівнювання біоенергетичного потенціалу, допомагають при енергоінформаційних зуроченнях та навіюваннях, при родинних сварках, затяжних хворобах. Сонячну воду вживають зранку, місячну – ввечері, цім рівняючи Яву та Наву. Дні рівнодення є природним фактором рівноваги між жіночим та чоловічим началом. Належить пам’ятати, що в сучасному світі ми постійно зіштовхуємося з агресивним середовищем (телевізор, транспорт, Інтернет, тощо). Ввечері наша аура схожа на місячній ландшафт. Воду вживають за необхідністю 3-5 днів підряд.
Відзначимо, що усі варіанти води, що пропонуємо не конфліктують, оскільки вони налаштовані на ваш біорезонанс, кожна виконує свою функцію. Сонячна вода заряджається в денний час, місячна – уночі.
Методики лікування душевнохворих людей за допомогою води. Пропонуємо Вам стародавній характерницький обряд, який дійшов до нас з часів предковічної арійської магії.
В наш час, коли простір забруднений потоками непотрібної інформації (серіали, політичні шоу-шабаши тощо), багато людей психічно не витримують цього навантаження. Вони починають хворіти душею, вести себе неадекватно своєї природи. Для здійснення цієї методики треба прийти до річки опівдні, в сонячну погоду, берег річки повинен бути чистим. Цілитель повинен мати на голові зав’язану хустку з родовими емблемами. Хворий повинен знаходитися в 10-12 метрах від місця обряду, обличчям до води, повинен мовчати. Цілитель заходить в річку в тихому місці, дивитися треба вниз за течією. Він набирає води в глечик (зроблений своїми руками, начитаний замовлянням, якщо глечик не можна зробити своїми руками, він повинен бути розмальований сакральними символами). При цьому він промовляє тричі: «Бог Сонця! Допоможи мені в доброму ділі!» Потім тричі треба дунути на воду і вимовити стародавнє заклинання до води. Потім знахар виходить з води, тримає глечик перед собою, тричі обертається посолонь та промовляє інше стародавнє заклинання до води. Цими замовляннями та діяннями вода отримує сонячний сплеск чистоти. Весь цей час хворий знаходиться на відстані, а після зроблених маніпуляцій підходить на три кроки до води. Цілитель починає обходити його з спини, за стрілкою годинника і обливає хворого з ніг до голови, і одразу ж накриває йому голову білою тканиною. Після цього звертається до сонячних Богів за допомогою в лікуванні, просить дати хворому силу та розум Роду. За тиждень до проведення цього обряду треба обмежуватися в їжі (не вживати м’яса, яєць, сала, алкогольних напоїв тощо).
Деякі методики лікування водою (2). Для насичення води життєвою енергією (праною) беремо талу воду або свіжий окріп чи любу структуровану воду (криниця, струмок, джерело). Цю воду переливаємо через сито 35-42 рази або кратну 7. Упродовж всього процесу переходимо в стан споглядання та читаємо молитву або замовляння. Цім самим ми в декілька разів підвищуємо енергетичне насичення води праною та киснем (за рахунок низьких вібрацій голосу). Така вода застосовується при кисневому голодуванні мозку, коли виникає головний біль і мозок ніби кричить: «Дайте повітря!» Взагалі цю методику можна використовувати, коли людина веде мало рухомий спосіб життя.
А зараз пропонуємо спосіб виготовлення магнітної води. Таку воду виготовляють за допомогою звичайних магнітів, бажано кільце образних, потім її виморожують (кип’ятити не можна, бо губляться властивості намагнічування). Магніти треба покласти в посудину, залити водою і потім переливати з посудини в посудину непарну кількість разів. Ця вода покращує проникність біологічних мембран клітин, має бактерицидні властивості, нормалізує артеріальний тиск, очищує судини від холестеринових бляшок та зменшує кількість холестерину в крові та печінці, покращує обмін речовин, подрібнює та виводить з організму конкременти та сольові відкладення. Пити треба обережно, не більше 200-300 грамів на добу. Таку воду краще вживати літнім людям, аніж молодим. Треба пам’ятати, що магнітна вода дуже швидко втрачає свої властивості, за 12 годин її біологічна активність спадає вдвічі. Цю воду треба випивати впродовж дня.
Вода і замовляння. Замовлена вода для характерників була невід’ємною частиною їх життя. Замовлена вода має той же механізм дії, що й вода освячена. Цей механізм дії передбачає нейтралізацію негативної інформації в самій воді, а після застосування нейтралізується негативна енергія як в організмі людини, так і довкола нього. Така вода добре засвоюється організмом. Єдиною різницею між освяченою і замовленою водами, є те, що одна зазвичай має загальну дію, а друга – вибіркову.
Замовлена вода не може бути панацеєю від усіх хвороб, від смерті вона не лікує. Але може бути тією копною сіна, що як би знав, де впав то соломки підстелив. Не можна, наприклад, за допомогою такої води вирішити проблеми кармічного характеру, але можна ослабити дію негативної сторони долі, що дасть вам час та сили для прийняття правильних рішень завдань, котрі ставить перед вами ЖИТТЯ-РОД.
Для всіх земель, де тисячоліттями проживали арійські народи, змішуючись своїми біополями з геомагнітним полем землі, існують єдині добові години, коли має місце максимальна позитивна взаємодія біополів живих істот з геомагнітним полем землі.
Ці години не залежать від географічних координат. Має значення тільки зміна дня та ночі – з 7 до 8, 9-12, 15-16, 20-21 ,23-24.
Пропонуємо самий нескладний та розповсюджений спосіб замовляння води:
Набираємо в потрібний час воду, посуд ставимо на ліву долоню, опустити в воду кінчики середніх пальців правої руки. Читаємо замовляння, щоб дихання ледь-ледь торкалася води, одночасно уявляємо, що посуд заповнюється зцілюючою силою. Після прочитання ви відчуєте, що вода всотала усі ваші думки та бажання. Навіть посуд з водою стає трохи важчим, це може відчути стороння людина.
Замовлену воду треба пити 7, 14, 21, 28, а ще краще 40 днів. Пити треба по стакану в ранці та вечері натщесерце. Замовляння можна застосовувати до усіх видів води, що описувались в попередніх статтях. Щоб вода не губила своєї сили, посуд з водою треба брати та передавати тільки робочою рукою.
В зимовий час читають замовляння о півдні або після заходу, в літку – в зворотному напрямку. Час вважається від рівнодення до рівнодення. Якщо ви бажаєте звільнитися від хвороб, зурочень, бідності то замовляння читають на ущербний місяць, а на молодика підсилюють життєвий позитив (здоров’я, кохання, вдача). Можна читати три рази, по закінчені кажуть “ОМ”.
Замовляння мають силу коли вони спадкові, від старшого до молодшого. Якщо замовляння береться з книги, то його треба переписати не менше трьох раз. При читані замовляння промовляється тільки ім’я, бо в Вишньому Світі знають, хто є хто.
Начитану воду не можна проливати, або щоб її пила інша людина, інакше вона губить свою силу. Перед застосуванням вода повинна бути непочата.
Людина, яка читає замовляння має бути повністю сконцентрована на своєму завданні. Не замовляйте воду для людини, до котрої ви негативно відноситесь, бо можете нашкодити і їй, і собі. Читають по пам’яті, з усіма розділовими знаками.
В залежності від напрямку замовляння, читають виразно або монотонно. Краще працюють замовляння, коли чоловік читає на жінку, далі, коли жінка на жінку, далі жінка на чоловіка, найгірше, коли чоловік на чоловіка. Забороняється замовляти вагітним, крім тих випадків, що пов’язані з народженням. Бажано не замовляти людині, що є вашою тезкою, бо можна перехопити чужі проблеми на себе. Коли працюєте з двійнятами або близнюками, треба починати зі старшого.
Читають замовляння обличчям на схід. Якщо це в денний час, дивіться на сонце, якщо ввечері – то захід. Небажано читати на великі свята (сонцестояння, рівнодення тощо). По закінченні читання треба тричі подути на воду, тим самим фіксуючи інформацію, потім тричі сплюнути через ліве плече, розриваючи свій зв’язок з водою, наприкінці кажуть ОМ. Перед початком процесу треба звернутися до Богів та Предків.
Взаємодія холодної зброї та води в характерницькій практиці. З давніх часів козацькі характерники використовували холодну зброю для лікування. Вона мала ритуальне, магічне значення. Застосування зброї з магічними цілями було дуже втаємниченим, оскільки офіційна церква боялася характерників та засуджувала їх, як Богопротивних дияволопоклонників.
Пропонуємо вам методику виготовлення та застосування «залізної води».
Ця вода вироблялося за допомогою козацької бойової холодної зброї (шаблі, ножі). В нашому випадку можна використовувати замовлені ножі. Їх леза загартовували у вогні, а потім, розпеченими, опускали в воду. При цьому промовляли магічні замовляння. Такою водою лікували пропасницю, навіювання. Нею поїли знесилених, тяжкопоранених козаків, що втратили багато крові. Тією водою, з домішками іржі, лікували від болю у печінці, туги-нудьги. На ній, ще гарячій готували настої з трав, при цьому воду не варили, бо вона втрачала цілющість. Така вода повинна була зігріватися від розпеченого заліза. Вважалося, що вона відвертає нечисту силу, тамує жорстокість ворога. Жінка, що вмивалася водою, в якій козацька шабля охолоджувалася, уникала татарського полону. А коли ж ні – то ніде рабою не була. Найкращій приклад – Роксолана. Пропонуємо Вам кілька старовинних козацьких рецептів:
- Рецепт для живлення застарілих ран: Взяти жменю трави безсмертника піщаного в період молодого місяця. Розпалити ватру, кинути в неї полин – чорнобильник, потім нагріти на вогні лист заліза. Розтертий безсмертник розкласти на ньому, а коли трава стане попелом, просіяти та змішати з невеликою кількістю залізної води та маслом оливи. Прикладувати до рани двічі на день.
- Рецепт для лікування анемії: Чотири жмені перемелених жолудів з дуба , старішого 25 років перемішати з півлітрою залізної води. Вмістити в півлітрову банку і виварити до половини. Додати 3 столові ложки липового меду. Вживати 3 на день по чайній ложці перед їжею.
- Рецепт від нервових зривів: Одну жменю сухої айстри ромашкової, або дико дикої, залити 200 мл гарячої мідної води (готують як і залізну). Настояти пів години. Вживати за необхідністю. На Січі цю воду давали визволеним з полону козакам.
Джерело

.

поділитися

Share to Google Plus
Останні матеріали:
2leep.com

1 коментар

  1. Вікторія коментує:

    Дуже гарний сайт стільки всього цікавого.. *YAHOO* *IN LOVE* *YAHOO*

Залишити коментар

Ви маєте бути авторизовані, щоб розмістити коментар.

Всі права застережено 2009-2012 © Світанкові роси